Валик поролоновий 180мм з ручкою FAVORIT

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валик Поролоновий з ручкою виготовлений зі спіненого поліуретану. Валик має ширину 180 мм. Зовнішній діаметр валика 50 мм. Валик використовується під ручку діаметром 6 мм, йде в комплекті з ручкою. Валик рекомендовано застосовувати для вододисперсійних фарб, а також для олійних або ПФ (пентафталевих) емалей без агресивних складових. Валик дуже зручно використовувати для фарбування великих за площею поверхонь. Валик рекомендовано використовувати для внутрішніх робіт. Фактура після фарбування, яку можливо досягти шляхом використання данного валику, гладкість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип валика | Спеціальні валики |
| Матеріал валика | поролон |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Діаметр валика | 50 мм |
| Довжина валика | 180 мм |
| Виробник | Favorit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для якої поверхні | для шорстких поверхонь |
| Тип | Валик з ручкою |
| Для якого матеріалу | масляна фарба |
| Матеріал | Поліуретан |
| Діаметр ручки | ø6мм |
- Ціна: 192,22 ₴
