Мінівалик 70мм дрібний поролон /упак. 10шт/, тип "Мольтопрен" FAVORIT

Мінівалик Мольтопрен виготовлений зі спіненого поліуретану, дрібний поролон. Мінівалик має ширину від 55 мм до 150 мм. Зовнішній діаметр валика 35мм. Діаметр втулки мінівалика 15мм. Мінівалик використовується під ручку діаметром 6 мм. Мінівалик рекомендовано застосовувати для вододисперсійних фарб, а також для олійних або ПФ (пентафталевих) емалей без агресивних складових. Мінівалик малого розміру, який дуже зручно використовувати для фарбування невеликих за площею або важкодоступних поверхонь. Мінівалик рекомендовано використовувати для внутрішніх дрібних малярних робіт. Запаковані в поліетиленовій упаковці по 5 чи 10 шт. в залежності від ширини валика.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип валика | Міні-валики |
| Матеріал валика | поролон |
| Діаметр валика | 35 мм |
| Довжина валика | 70 мм |
| Виробник | Favorit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для якої поверхні | для шорстких поверхонь |
| Тип | Змінний валик |
| Для якого матеріалу | масляна фарба |
| Матеріал | Поролон, Поліуретан |
| Діаметр ручки | ø6мм |
- Ціна: 304,72 ₴/упаковка

