Мінівалик малярний 100мм, тип "Мольтофлок" FAVORIT

Мінівалик Мольтофлок виготовлений зі спіненого поліуретану та покритий флоковим напиленням. Мінівалик має ширину від 70 мм до 150 мм. Зовнішній діаметр валика 35мм. Діаметр втулки мінівалика 15мм. Мінівалик використовується під ручку діаметром 6 мм. Мінівалик рекомендовано застосовувати для вододисперсійних фарб, а також для олійних або ПФ (пентафталевих) емалей без агресивних складових. Мінівалик малого розміру, який дуже зручно використовувати для фарбування невеликих за площею або важкодоступних поверхонь. Мінівалик рекомендовано використовувати для внутрішніх дрібних малярних робіт. Завдяки флоковому напиленню робить пофарбовану поверхню ідеально гладкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип валика | Міні-валики |
| Діаметр валика | 35 мм |
| Довжина валика | 100 мм |
| Виробник | Favorit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для якої поверхні | для гладких поверхонь |
| Тип | Змінний валик |
| Для якого матеріалу | масляна фарба |
| Матеріал | Поліуретан |
| Діаметр ручки | ø6мм |
- Ціна: 101,46 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

