Циркулярна пила VCS16, 1600Вт, Ø185мм, кабель 4м VORHUT
-10%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циркулярна пила VCS16 має номінальну потужність 1600 Вт, що дозволяє працювати з твердими породами деревини. Циркулярна пила призначена для прямолінійного розкрою різних матеріалів — переважно деревини та деревних плит, а також пластику чи тонкого металу (залежно від диска).
- Потужність - 1600 Вт
- Діаметр диску - 185 мм
- Максимальна глибина різу під кутом 90° - 62 мм
- Швидкість обертання диска - 5000 об/хв
- Джерело живлення - Мережа
- Плавний пуск - немає
- Захист від випадкового ввімкнення - є
- Тип двигуна - щітковий
- Матеріал підошви - алюміній
- Матеріал захисного кожуха - алюміній
- Довжина мережевого кабелю - 4 м
- Вага - 4,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorhut |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
- Ціна: 4 840,65 ₴
