Кутова шліфмашина VAG240H Ø230мм, 2400Вт, 6500 об/хв VORHUT
-10%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфувальна машина VAG240H — надійний вибір для різання бетону, каменю та металевих конструкцій як вручну, так і в стійці, а також для шліфування алмазними чашами.
Інструмент ідеально підходить для штроблення та вирізання отворів під двері, вікна чи електрощити. VAG240H швидко й якісно ріже арматуру, листовий метал товщиною до 8 мм, бетон на глибину до 60 мм, а також камінь, кераміку, цеглу, піноблоки та газоблоки.
Інструмент ідеально підходить для штроблення та вирізання отворів під двері, вікна чи електрощити. VAG240H швидко й якісно ріже арматуру, листовий метал товщиною до 8 мм, бетон на глибину до 60 мм, а також камінь, кераміку, цеглу, піноблоки та газоблоки.
- Робоча потужність - 2600 Вт
- Кількість обертів - 6500 об/хв
- Підтримка обертів - немає
- Плавний пуск- є
- Захист від випадкового включення - є (курковий фіксатор ручки)
- Захист від повторного ввімкнення - є
- Тип двигуна - колекторний (щітковий)
- Тип рукоятки - довга
- Тип кожуха - стандарт (під викрутку)
- Посадковий діаметр диску - 22,23 мм
- Різьблення шпинделя - М14
- Довжина шпинделя - 21 мм
- Довжина мережевого кабелю - 4 м
- Діаметр круга - 230 мм.
- Вага інструменту - 4,7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorhut |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Вага | 4.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 6 064,40 ₴
