Кутова шліфмашина VAG180 Ø180мм, 1800Вт, 8500 об/хв VORHUT
-10%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфувальна машина Vorhut VAG180 впевнено ріже арматуру, листовий метал завтовшки до 6 мм, бетон на глибину до 35 мм, а також камінь, кераміку, цеглу, піноблоки та газоблоки.
Ця модель ідеально підходить для різання масивного металу зі стінкою до 3 мм — звичайних і профільних труб, швелерів — а також для шліфування за допомогою зачисного круга чи металевої щітки.
Ця модель ідеально підходить для різання масивного металу зі стінкою до 3 мм — звичайних і профільних труб, швелерів — а також для шліфування за допомогою зачисного круга чи металевої щітки.
- Робоча потужність - 1650 Вт
- Діаметр круга - 180 мм
- Кількість обертів - 2500 - 8500 об/хв
- Захист від перевантаження - є
- Регулятор обертів - є
- Плавний пуск - є
- Захист від випадкового включення - є (курковий фіксатор ручки)
- Захист від повторного ввімкнення - немає
- Тип двигуна - колекторний (щітковий)
- Тип рукоятки - довга
- Тип кожуха - стандарт (під викрутку)
- Посадковий діаметр диску - 22,23 мм
- Різьблення шпинделя - М14
- Довжина шпинделя - 18.5 мм
- Довжина мережевого кабелю - 4 м
- Вага інструменту - 4,4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorhut |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 4.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 5 043,90 ₴
