Ланцюгова пила акумуляторна безщіткова Pro VCS20B VORHUT

20V, швидкість ланцюга 10 м/с, довжина шини 200 мм (8”), діаметр різу 190 мм, без акумулятора
Єдина Li-Ion акумуляторна система Vorhut 20V PRO для кількох інструментів Безщітковий двигун із системою плавного запуску 25.4 см / 10" - довжина шини в комплекті 3/8" - крок комплектного ланцюга 10 м/с - максимальна швидкість ланцюга Електронне гальмо двигуна Автоматичне змащування ланцюга під час роботи Захист від перегріву Захист від падіння і перевищення напруги Вага пилки без акумулятора всього 2.4 кг Крок ланцюга 3/8 дюйм Об`єм бака для змащення ланцюга 0.09 л Застосування: Для валки дерев, а також пиляння гілок, обрізки сучків, пиляння дерев'яних балок, дощок і т.п. Стандартна комплектація: Акумуляторна ланцюгова пила Шина Ланцюг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorhut |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 200 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 10 м/сек |
| Вага | 2.4 кг |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
- Ціна: 6 998,34 ₴
