Брусок точильний двосторонній 3000/8000 STARK

STARK 3000/8000 – брусок для заточування кухонних ножів, ножиць, садового інструменту та інших лез. Інструмент призначений для використання на кухні, в майстерні, на дачі та в гаражі.
Двосторонній брусок з двома різними зернистостями, які дозволяють виконувати заточування різних лез. Зернистість 3000 – забезпечує тонке/фінішне заточування інструменту, а зернистість 8000 – призначена для дзеркального полірування, видалення дрібних задирок, подряпин на лезі після заточування стороною 1000 та 3000 грит. Сторона 8000 грит дозволяє досягти максимальної гостроти леза.
Брусок виготовлений із якісного матеріалу – 100% корунд, завдяки чому довго служить та якісно виконує заточування. Оснащений брусок силіконовою основою, що забезпечує зручне захоплення, а також перешкоджає ковзанню в процесі заточування при встановленні бруска на рівну поверхню.
Ця модель додатково комплектується шаблоном для заточування ножів під правильним кутом.
Додаткові характеристики точильного бруска STARK 3000/8000 :
• Габарити: 180х60х27 мм.
• Маса в упаковці – 250 грамів.
• Країна-виробник: Китай.
• Країна бренду: Німеччина.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точильний камінь |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 250 г |
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ножів |
| Матеріал | Корунд |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 3000/8000 |
- Ціна: 444,38 ₴
