Брусок точильний двосторонній 400/1000 STARK

STARK 400/1000 – брусок для заточування кухонних ножів, ножиць, садового інструменту та інших лез. Інструмент призначений для використання на кухні, в майстерні, на дачі та в гаражі.
Двосторонній брусок із двома різними зернистостями, які дозволяють виконувати різні роботи. Зернистість 400 забезпечує якісне заточування інструменту, а зернистість 1000 ефективно полірує лезо, також може використовуватися для фінішного заточування.
Брусок виготовлений із якісного матеріалу – 100% корунд, завдяки чому довго служить та якісно виконує заточування. Оснащений брусок силіконовою основою, що забезпечує зручне захоплення, а також запобігає ковзанню в процесі заточування при встановленні бруска на рівну поверхню.
Ця модель додатково комплектується шаблоном для заточування ножів під правильним кутом.
Додаткові характеристики точильного бруска STARK 400/1000:
• Габарити: 180х60х27 мм.
• Маса в упаковці – 250 грамів.
• Країна-виробник: Китай.
• Країна бренду: Німеччина.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точильний камінь |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 250 г |
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ножів |
| Матеріал | Корунд |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 400/1000 |
- Ціна: 399,38 ₴
