Диск алмазний 125x1.5x22.23мм (упак. 5шт) 1A1R Granite Premium DISTAR

Алмазний диск DISTAR 1A1R GRANITE PREMIUM застосовується професіоналами для різання твердих матеріалів, таких як граніт, мармур і габро. Також допустиме не часте застосування (з перервами) для плитки і керамограніту. Непогано справляється з різом під 45 градусів при необхідності.
Використовується такий диск на спеціальних ручних плиткорізах або верстатах, з обладнанням подачі в місце різу води для охолодження.
На ринку є безліч різновидів інструменту в залежності від необхідного діаметра, зокрема від 125 до 400 міліметрів.
Має досить високий рівень продуктивності і ресурс роботи. На прикладі дисків діаметром 200-250 мм, продуктивність досягає 1,2 погонних метрів, ресурс до 6,7 м.кв або ж 700 м.пог.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Мармур, Граніт |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез, Підрізка |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливість | з водою |
- Ціна: 3 700 ₴/упаковка

