Набір головок на тримачі, 1/2" (10-24мм), Cr-V, 10шт BERG
-10%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виготовлені зі сталі Cr-V. Набір складається з головок 1/2": 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24 мм. Розміщені в зручному для зберігання пластиковому пеналі, що відкривається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Галузь застосування | для авторемонту, для вікон і дверей, для покрівельних робіт, для фасадних робіт, для водного транспорту, для складання меблів, для інженерних комунікацій, для дерев'яних конструкцій, для машинобудування, для будівництва |
| Тип | Головка торцева, Набір головок |
- Ціна: 927,37 ₴/набір
