Набір головок 3/4" (22-50мм), 14шт TECHNICS

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір виготовлено з інструментальної сталі. До складу набору входять: Тріскачка зі приєднувальним квадратом під 3/4" Торцеві шестигранні головки 3/4'': 22; 24; 27; 30; 32; 36; 38; 41; 46; 50 мм Вороток Т-подібний під головки 3/4" довжина 455 мм Подовжувачі з квадратом 3/4" довжиною 100 мм и 200 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technics |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Квадрат | 3/4" |
| Розмір max | 50 мм |
| Розмір min | 22 мм |
| Кількість в наборі | 14 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Головка торцева, Набір головок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Галузь застосування | для авторемонту, для вікон і дверей, для покрівельних робіт, для фасадних робіт, для водного транспорту, для складання меблів, для інженерних комунікацій, для дерев'яних конструкцій, для машинобудування, для будівництва |
| Тип інструмента | Набір головок |
- Ціна: 9 116,39 ₴/набір
