Набір головок та насадок 1/4" (4-14мм), Cr-V, 45шт BERG

Набір виготовлено з хром ванадієвої сталі. До складу набору входять: Тріскачка зі зручною двокомпонентною рукояткою і приєднувальним квадратом під 1/4" та механізмом на 72 зуба Двадцять дві біти з різним типом шліца: SL (плоский шліц) 4; 5,5; 7 PH (хрестова) 1; 2; 3 PZ (хрестова позідрив) 1; 2; 3 HEX (шестигранник) 3; 4; 5; 6; 7; 8 Torx (зірка) 8; 10; 15; 20; 25; 30; 40 Г-образні шестигранники: 1,27; 1,5; 2; 2,5 Торцеві шестигранні головки 1/4'': 4;4,5;5;5,5;6;7;8;9;10;11;12;13;14 мм Вороток-викрутка під головки 1/4" довжина 150 мм Адаптер для біт з шестигранним хвостовиком Гнучкий подовжувач з квадратом 1/4" Подовжувачі з квадратом 1/4" довжиною 50 мм та 100 мм Шарнірний кардан 1/4" Вороток Т-подібний під головки 1/4" довжина 115 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Квадрат | 1/4" |
| Розмір max | 14 мм |
| Розмір min | 4 мм |
| Кількість в наборі | 45 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Головка торцева, Набір головок, Набір насадок, Набір головок і насадок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Галузь застосування | для авторемонту, для вікон і дверей, для покрівельних робіт, для фасадних робіт, для водного транспорту, для складання меблів, для інженерних комунікацій, для дерев'яних конструкцій, для машинобудування, для будівництва |
- Ціна: 2 381 ₴/набір
