Набір головок та насадок з тріскачкою, 1/4" (4-14мм), Cr-V, 28шт BERG
-10%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір виготовлено з міцної хром-ванадієвої сталі. До складу набору входять: Тріскачка зі зручною двокомпонентною ручкою, приєднувальним квадратом під 1/4" та механізмом на 72 зуба; Подовжувач 1/4", 100 мм; Головки шестигранні 1/4" - 13 шт.: 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 мм; Насадки 1/4" з різним типом шліца - 13 шт.: SL 5.5, 7 мм; PH 1, 2; HEX 3, 4, 5, 6 мм; TORX 10, 15, 20, 25, 30.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Квадрат | 1/4" |
| Розмір max | 14 мм |
| Розмір min | 4 мм |
| Кількість в наборі | 28 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Галузь застосування | для авторемонту, для вікон і дверей, для покрівельних робіт, для фасадних робіт, для водного транспорту, для складання меблів, для інженерних комунікацій, для дерев'яних конструкцій, для машинобудування, для будівництва |
| Тип | Головка торцева, Набір головок, Набір головок і насадок, Набір ручного інструменту |
- Ціна: 1 916,62 ₴/набір
