Секатор 190мм, Ø зрізу 20мм, зріз прямий, храповий механізм VERANO

Секатор довжиною 190 мм застосовується для товстої живої та сухої деревини. Верхнє ріжуче лезо з високовуглецевої сталі SK5 з PTFE покриттям проти налипання чорного кольору. Зріз прямий до 20 мм. Надійний фіксатор. Храповий механізм різу. Корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву і пофарбований. Зверху накладка з термопластичної гуми. Рукоятки зручні, ергономічні, не ковзають, інструмент можуть використовувати і правші, і лівші. Храповий механізм не використовується для різання молодих гілок, тому що при роботі з молодою порослю механізм перевантажує кисть руки (секатор може використовуватись без задіяння храпового механізму для різання тонких гілок за 1 раз).
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Verano |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Пряма |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Додаткові функції | |
| Телескопічна ручка | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Секатор |
| Вид | прямий зріз |
| Особливість | для живих гілок, для товстих гілок, формування форми крони, для старих, сухих, неживих гілок |
| Діаметр зрізу | 18-20мм |
| Прогумований держак | Так |
- Ціна: 774,61 ₴
