Мінівалик малярний 100мм, тип "Мультиколор" FAVORIT

Мінівалик Мультиколор має шубку, що виготовлена з поліаміду з додаванням акрилу на тканинній основі. Мінівалик має ширину від 50 мм до 150 мм. Довжина ворсу мінівалика 11 мм. Діаметр втулки мінівалика 15мм. Мінівалик використовується під ручку діаметром 6 мм. Мінівалик рекомендовано застосовувати для водорозчинних дисперсійних фарб, емалей та грунтовки з додаванням акрилових, латексних, алкідних, уретанових смол. Мінівалик малого розміру, який дуже зручно використовувати для фарбування невеликих за площею або важкодоступних поверхонь. Мінівалик рекомендовано використовувати для внутрішніх робіт на завершальному або фінішному етапах малярних робіт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип валика | Міні-валики |
| Матеріал валика | поліамід |
| Діаметр валика | 15 мм |
| Довжина валика | 100 мм |
| Виробник | Favorit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для якої поверхні | для шорстких поверхонь |
| Тип | Змінний валик |
| Для якого матеріалу | клей, латексна фарба, акрилова фарба, вододисперсійна фарба, грунтовка |
| Матеріал | Поліакрил, Поліамід |
| Діаметр ручки | ø6мм |
| Довжина ворсу | 11мм |
- Ціна: 25,05 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

