Диск для терасного керамограніту 230x1.6x22.23мм Gres Master DISTAR

230 Gres Master
Для терасного кермограніту
Для оздоблення вуличних інсталяцій, терас використовується надміцний керамограніт товщиною 20 мм. Для таких матеріалів, в вуличних умовах, найкращим чином використовувати різання кутошліфувальними машинами 230 мм.
Диск Gres Master в діаметрі 230 мм найкращим чином працює з товстими матеріалами.
Мікротурбований тонкий шар з алмазною сегментацією має високу продуктивність різання. В той же час, це чистовий диск, який майже не залишає сколів на керамограніті.
Це справжнє задоволення від результату: підлога буде виглядати найкращою та довершеною.
Диск має зовнішній діаметр 230 мм, товщину алмазовмістного шару 1,6 мм, посадковий отвір 22,2 мм. Використовується на КШМ 230 без застосування охолодження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Кераміка, Керамічна плитка, Керамограніт |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез, Пазование, Підрізка |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливість | без охолодження |
- Ціна: 2 215 ₴



