Набір пневматичний універсальний, 5 предметів VORHUT

Фарбопульт пневматичний HP 1.4мм, пістолет для розпилення рідин, пістолет для продування, пістолет для підкачки шин, шланг спіральний 5м.
Набір інструментів ефективне вирішення багатьох завдань, які можуть виникнути в гаражі або майстерні. У набір входить наступний пневматичний інструмент: фарбопульт пневматичний НР 1,4 мм. з верхнім розташуванням бачка, пістолет для розпилення рідин, пістолет для продування, пістолет для підкачки шин, шланг поліуретановий 5 м. Універсальний набір пневматичного інструменту для малярних, шиномонтажних, антикорозійних та інших видів робіт. Кожен з інструментів набору оснащений швидкороз'ємним з'єднанням 1/4", що дозволяє оперативно проводити заміну і підключення до компресора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorhut |
| Діаметр сопла | 1.4 мм |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Внутрішній діаметр шланга | 5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | набір |
- Ціна: 2 123,64 ₴
