Мінівалик малярний 50мм, тип "Велюр" FAVORIT

Мінівалик Велюр має шубку, що виготовлена з вовни 50% та поліакрилу 50% на тканинній основі. Мінівалик має ширину від 50 мм до 150 мм. Довжина ворсу мінівалика 4 мм. Діаметр втулки мінівалика 15мм. Мінівалик використовується під ручку діаметром 6 мм. Мінівалик рекомендовано застосовувати для усіх видів лаків та емалей, алкідні, уретанові, масляні фарби. Мінівалик малого розміру, який дуже зручно використовувати для фарбування невеликих за площею або важкодоступних поверхонь. Мінівалик рекомендовано використовувати для внутрішніх робіт на завершальному або фінішному етапах малярних робіт. Завдяки короткому ворсу дозволяє досягти ідеально гладкої поверхні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип валика | Міні-валики |
| Матеріал валика | поліакрил |
| Діаметр валика | 15 мм |
| Довжина валика | 50 мм |
| Виробник | Favorit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для якої поверхні | для гладких поверхонь |
| Тип | Змінний валик |
| Для якого матеріалу | вододисперсійна фарба, лак, емаль |
| Матеріал | Вовна, Поліакрил |
| Діаметр ручки | ø6мм |
| Довжина ворсу | 4мм |
- Ціна: 25,11 ₴

