Тарілчастий анкер 10х120/40 термоголівка/металевий цвях (LMD)
-10%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал | поліпропілен |
| Галузь застосування | для будівництва, для покрівельних робіт, для утеплення, для фасадних робіт |
| Для якої основи? | для бетону, для блоку легкобетонного, для блоку пустотілого, для блоку суцільного, для газобетону, пінобетону, для каменю, граніту, для полістиролу, пінопласту, для теплоізоляції, для цегли пустотілої, керамблоку, для цегли суцільної |
| Товщина матеріалу, що закріплюється (max), мм | 20, 40, 60, 80, 100, 120, 140, 170, 210 |
| Діаметр, мм | 10 |
| Довжина, мм | 100, 120, 140, 160, 180, 200, 220, 240, 260, 300 |
- Високонадійне закріплення теплоізолюючих матеріалів (типу "мінеральна вата", "пінопласт" та ін) в системах фасадної теплоізоляції.
- Термоголовка запобігає утворенню "містків холоду". Як результат-відсутність зон конденсації вологи ("мокрих плям") і/або слідів іржі на фасаді.
- Завдяки збільшеній розпірнії зоні може застосовуватися для монтажу в різні підстави – бетон B20/25, камінь, повнотіла цегла, пустотіла цегла і керамблок, газобетон, пінобетон та ін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип анкера | Анкер-цвях |
| Діаметр анкера | 10 мм |
| Довжина анкера | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Галузь застосування | для утеплення, для будівництва, для покрівельних робіт, для фасадних робіт |
| Для якої основи | для каменю, для пінопласту, для полістиролу, для теплоізоляції, для газобетон, для бетону, для керамблоку, для цегли пустотілої, для блоку легкобетонного, для блоку пустотілого, для блоку суцільного, для граніту, для цегли суцільної, для пінобетону |
| Тип | Анкер |
- Ціна: 7,78 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.
